Esse Mutfak Eşyaları ve Aksesuarları


Dünyanın ev dekorasyonunda önde gelen kuruluşlarından biri olan Esse, bir ev için gerekli olan tüm malzemelere yer vermektedir.

Esse Mutfak Eşyaları ve Aksesuarları

Esse Mutfak Eşyaları ve Aksesuarları

Ev ve bahçe dekorasyonunda gerekli olan tüm ayrıntıları ürün yelpazeleri arasında barındıran Esse, hem çok şık hem de çok modern dekoratif ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Mutfak aksesuarlarında da sıra dışı ve kaliteli ürünlerinde bulunduğu ilk adres olan Esse, birbirinden özel mutfak aksesuar ürünlerini satışa sunmaktadır.

Esse Mutfak Ürünleri 2012

Esse Mutfak Ürünleri 2012

Esse Mutfak Aksesuarları arasında birçok ünlü markanın imzasını taşıyan Şekerlik, baharatlık, bulaşıklık, buz kalıbı, değirmen, ekmek sepeti, gadget, kesme tahtası, makas, mutfak tartısı, nihale, rende, saklama kabı, tuzluk, biberlik, yağlık ve sirkelik gibi sayısız mutfak ürünü yer almaktadır. Tüm bu Esse mutfak eşyaları çok ilginç, şık ve estetik model, desen ve renk alternatiflerine sahiptir.

Esse Mutfak Malzemeleri 2012

Esse Mutfak Malzemeleri 2012

Bunların yanında Esse mutfak aksesuarları arasında mutfaktaki tüm işlemlerinizi ve hayatınızı kolaylaştıracak farklı markaların modern tasarımlarına sahip peynir rendesi, ceviz kırıcı, ayırıcı, silikon kapak, kağıt havluluk, silikon kaşıklık, sıçratmaz silikon kapak, ölçü kabı, mutfak saati tencere, yumurta akı ayırıcı, et çatalı ve un eleği gibi ürünler satışa sunuluyor.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>