Yeni Evlilere Dekorasyon Konusunda Tavsiyeler

Yeni evli kişiler yeni yuvalarını nasıl dekore edecekleri konusunda çoğu zaman büyük bir kararsızlık içinde girerler.

modern ev dekorsayonu

modern ev dekorsayonu

Hayatınızda yeni bir başlangıç yaptığınız bu evde mutlaka bir şey hem sizin hem de eşinizi istediği gibi olmalı. Bu noktada siz değerli okuyucularımız daha yeni eviniz için bazı dekorasyon önerileri vermek istedik.

yeni evli dekorsayon

yeni evli dekorsayon

Yeni Ev Yeni Hayat

Yeni evinizi dekore ederken yapmanız gereken ilk şey kesinlikle alternatifler içinden bir eleme yapma ile işe başlamanız olacak. Maalesef ki evinizde her şeyi yerleştirebilirsiniz. Kendi aile yadigarı vazgeçemediğiniz bazı eşyalara veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Eşinizle her konuda bir uzlaşma sağlamanız gerekir.

ev dekorasyon

ev dekorasyon

Televizyonu duvara monte etme yerine evde ücra ve mümkün olduğunca kör bir noktaya yerleştirin ve o duvarı kitaplık olarak değerlendirin. Evinizi dekore ederken mutlaka bu konuda uzman profesyonel bir kişiden bir destek almanızı tavsiye ediyoruz.

yeni evliler için dekorasyon önerileri

yeni evliler için dekorasyon önerileri

Bu sayede evde daha fazla ışık yaratabilir, alan kazanabilirsiniz. Ayrıca evin tarzını belli bir çizgide belirlemelisiniz.  Bu nedenle size tavsiyemiz birkaç tane dekorasyon dergisi incelemeniz olacak. Bu dergilerde kendinize en çok yakın hissettiğiniz tarzı bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir