Alfemo Yemek Odası Takımı Belinda


Alfemo mobilya ürünleri tüketicinin beğenisine sunuldukları 1997 yılından beri yüksek talep gören parçalar olmayı başarmış durumdalar. Ev dekorasyonu için gerekli her tür mobilya ve eşya üretimi işinde kendine yer bulan Alfemo mobilya güçlü mağaza ve servis ağıyla da dikkat çekici bir firma. Dünyanın 50’den fazla ülkesine satış yapan firma, bu sayede Türk ürününün kalitesini de dünyaya göstermeyi başarıyor.

Alfemo Yemek Odaları Belinda Yemek Takımı

Alfemo Yemek Odaları Belinda Yemek Takımı

Alfemo mobilya belinda yemek odası evini minimalizm dekorasyon modasına göre dizayn etmiş tüketiciler için son derece başarılı bir ürün.  Kahverengi ile kremin doğal birleşiminin kullanıldığı Alfemo mobilya belinda yemek odası takımında yemek yenilen alanın bir yemek yeme odası kadar yaşam odası olması da düşünülmüş. Bu nedenle takım içinde televizyon ünitesini de görmek mümkün. Ayrıca yemek odası takımında vitrin ve şık bir ayna da düşünülmüş. Oldukça geniş çekmecelere sahip olan üründe kullanmadığınız mutfak eşyalarını da rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sandalyeler ve oturma grubu da hem kullanışlı hem de şık malzemeden üretilmiş durumda.

Alfemo Yemek Odaları Belinda Yemek Takımı Fiyat Listesi

Alfemo Yemek Odaları Belinda Yemek Takımı Fiyat Listesi

Belinda yemek odasi takimlari fiyatlarini yukarida yeralan listemizde pesin ve taksitli secenekleri ve taksit vadeleri seklinde bulabilirsiniz.

1 Yorum
  1. Kaliteli bir yemek odası takımı gibi gözüküyor, yemek odası takımı güzel olunca da insanın iştahı açılır :)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>