Yataklar için Nevresimler

Nevresim takımları, yatak odalarında kullanılabilecek dekorasyon ürünleri arasındadır. Nevresim takımları olmadan, yataklar sanki boş ve şekilsiz gibi dururlar. Bu yüzden, bayanların yatak odalarında kullandıkları en önemli dekorasyon malzemesidir diyebiliriz.

nevresim

nevresim

Yatak örtülerinin birçok türü ve desenleri vardır. Bu modellerden en çok tercih edileni, çiçek desenine sahip olan modellerdir.

Nevresim Modelleri

Deseni ve renkleri kadar, malzemesi de önemli olan bu takımlar da %100 pamuklu kumaşlara sahip olan ürünlerin tercihi iyi olacaktır. İnsan teni ile en uyumlu malzeme türü pamuktur. Ayrıca su emiciliği yüksektir ve kullanıldığı kumaşları daha kaliteli hale getirir. Hava geçirgenliği yüksek olduğu için uyurken vücudun hava almasını sağlar.

nevresim takımı

nevresim takımı

Bambu kumaşlar, sağlık ve estetik açıdan tercih edilmesi gereken ürünlerdendir. Antibakteriyel özelliğinden dolayı, nevresim takımlarında tercih edilmesi gereken kumaşlardandır. Hafif ve ipeksi bir dokunuşu vardır ve özellikle bebekler için kullanılması idealdir.

Viskon, modal, polyester gibi kumaşlardan üretilen oldukça fazla nevresim takımı vardır. Bu kumaş türleri, hava almaz ve pamuk gibi nemi ememez. Bu yüzden bu tür kumaşların tercih edilmemesi gerekir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir