Yatak Odası Tasarımı

Yatak odası güne ilk uyanışın olduğu özel mekânlardır. Ne kadar huzurlu ve sakin bir oda da uyanırsanız o kadar da yeni güne pozitif başlamış olursunuz. Bu anlamda bu odaların dekorasyonu da son derece önemlidir. Fakat tasarım harikası bir yatak odasına sahip olmak hem belli bir maddi güce hem de hayal gücünüze bağlıdır.

yatak odası tasarımı

yatak odası tasarımı

Tasarım Önerileri

Yatak odasında ona tema her zaman için yataktır. Yatağın etrafında üzerinde olan aydınlatma ve diğer tüm objelerde yaratılan farklılıklar tasarım ile bütünleşince muhteşem yatak odalarına dönüşür.

yatak odası tasarımı

yatak odası tasarımı

Odanızda mor ve beyazın büyüsünü tılsımlı olan suyun hareketi ile birleştirmek isterseniz tavan da morun yer aldığı bir hare yaratı içersine stoplar yerleştirirken yatağın etrafına dikdörtgen bir çizgi hattı yaratacak olan su düzeneği kurarak üzerini kırılmaz cam ile destekleyebilirsiniz. Suyun aydınlatmasında da spotlar som derece şık olacaktır.

yatak odası tasarımı

yatak odası tasarımı

Bunun yanı sıra sevdiğiniz renklerin kombinini yaratarak da farklı bir oda tasarlamanız mümkün. Ayrıca yataklarda cibinlik son derece şık dururken bunu gipür ile tamamlayarak tasarımınızı şekillendirebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir