Yatak Odası Renk Seçimi

Yatak odalarında en çok kullanılan renklerin başında kahverengi gelir. Genellikle daha ağır duran ve daha gösterişli durdukları için tercih edilen kahverengi artık yerini yavaş yavaş beyaz renge doğru bırakıyor.

Krem Rengi Yatak Odası Modelleri

Krem Rengi Yatak Odası Modelleri

Genellikle beyaz, kahverengi, krem gibi soft renklerin kullanıldığı yatak odalarında renk tercihi yaparken odanızın büyüklüğüne göre de karar verebilirsiniz. Küçük bir odaya sahip iseniz, olabildiğince açık renkler kullanmanız odanın daha büyük görünmesine katkı sağlayacaktır.

Kahverengi Yatak Odası Modelleri

Kahverengi Yatak Odası Modelleri

Yine gün ışığından çok faydalanamayan odalar için, en elverişli olan renkler açık renklerdir. Beyaz ise bu tarz odalar için biçilmiş kaptan gibidir. Ağırlıklı olarak beyaz ve kahverengiden oluşan bir takım odanızı hem daha ferah, hem daha aydınlık ve daha gösterişli kılacaktır.

Beyaz Gri Yatak Odası Modelleri

Beyaz Gri Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarının ömrü çok uzun olduğundan olabildiğince seveceğiniz bir model ve renk almaya dikkat edin. Kısa sürede sıkılmayacağınız ve klasik kesimleri olan bir yatak odasının modası hiçbir bir zaman geçmeyecek ve her daim sizin hoşunuza gidecek bir eşyanız olacaktır. Tabi ki ne olursa olsun renkli severim diyenler içinde özel üretim dahilinde her renk bulabilmeleri mümkün.

2 Yorum
  1. ziya says:

    Kahverengi denmiş ama açık renkler daha ferahlatıcı olabilir bence basık ve boğuk havadan kurtarır.

  2. pınar says:

    yatak odası önemlidir evliliklerde ve bekarlıkta da önemli oldugu gibi.rengi seçmek tamanen kişisel bir seçimdir fakat siyah tonda renkler içinizi karartabilir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir