Bellona Yatak Odası Takımı Victoria

 

1997’den beri Türkiye’nin en sevilen mobilya markalarından biri olan Bellona Mobilya klasiğe takılı kalmayan, yeniliklere açık ve dünya modasını takipe den firma yapısı sayesinde gençler ve diğer tüketici grupları tarafından da çok sevilmekte. Rakiplerine göre oldukça kısa bir marka geçmişine sahip olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde mağaza ve servis ağı ile hizmet veren Bellona mobilya, her oda ve bahçe için ürettiği konsept mobilya ve eşyalarla da dikkat çekiyor.

Bellona Yatak Odası Takımı Victoria Modeli

Bellona Yatak Odası Takımı Victoria Modeli

Dış yüzeyinde kullanılan kaliteli high gloss malzeme sayesinde benzer ürünlere göre çok daha uzun bir yaşam ömrü mevcut. Çekmeceler için sert kapanma sorunlarını önleyici hız düşürücü de unutulmamış. Takım 5 veya 6 kapılı gardrop seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunulmuş durumda. Ürünü farklı kılan ise özellikle ayna üstlerinde kullanılan şık led aydınlatmalar olarak görülmekte.

Bellona Victoria Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

Bellona Victoria Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

Bellona mobilya victoria yatak odası takımı 5 Kapılı Gardırop, 6 Kapılı Gardırop, Tuvalet Masası, Tuvalet Aynası, Şifonyer, Deri, Döşemeli, Başlıklı, Karyola, Deri, Döşemeli Başlık Komodin, Karyola, Başlık, Puf ve Markizden oluşuyor.

etiketler: