Yatak Odası Dekorasyonu Önerileri

Yatak odanız geniş bir alana sahip ise yatak odası takımları yerleştirildikten sonra da geniş bir alan daha mevcut ise bir kitaplık ve şifonyer ile bu dekor tamamlanmış olur. Bunun yanında tamamlayıcı bir unsur olarak da yatağın ucuna bir puf koyabilirsiniz. Puf dekoru daha da hoş gösterecektir.

yatak odası dekoru

yatak odası dekoru

Yatağınızın yanı başında komodin olmasından hoşlanmıyorsanız komodin yerine zarif ayaklara sahip küçük masacıklar ekleyebilirsiniz.

Odanız çok ses alıyorsa ve bu sesi kesme için göstermiş olduğunuz çabalar etkisiz kaldı ise tekstil ürünü olan ses geçirme özelliklerini kısıtlayan duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

yatak odası seçimi

yatak odası seçimi

Gardırop yüksekliğinin en az 110 cm olmasını önemseyin. Eğer bu dolaba palto gibi giysilerinizi koyacak iseniz bu yüksekliğin 160 cm olmasını sağlayın. Derinliğini ise 60 cm olması yeterli olacaktır. Gardırop yatağımıza en az 60 cm uzaklık mesafesini mutlaka korumalıdır.

yatak odası modelleri

yatak odası modelleri

Yatak odanız iyi bir gün ışığı almıyor ise elektrik tesisatı ile gün ışığına yakın ışık elde edilmesini sağlayın. Işık yatak odanız için son derece gereklidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir