Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri 2015

En huzurlu olmasını istediğimiz mekânların başında gelir Yatak odaları. Çoğu zaman kendimizle baş başa kaldığımız, günün bütün yorgunluğunu attığımız Yatak odalarında dekorasyonun tüm ayrıntıları üzerimizde çok etkilidir.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yepyeni bir günün başlangıcında ferah bir yatak odasında uyanmak gün içerisindeki ruh halimizi olumlu ya da olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle güneş gören ve aydınlık renklerle boyanmış bir yatak odası sağlıklı bir tercih olacaktır. Daha da ferah bir yatak odası dekorasyonu için gömme dolaplar tercih edilebilir. Yatakta da yuvarlak modeller 2015 de çok moda.

Yatak Odası Onerileri

Yatak odası dekorasyonunda mobilyaların hantal ve çok koyu tonlardan oluşmamasına özen gösterilmelidir.  Daha pratik kullanıma sahip ve örneğin uzanma koltuğunun da içerisinde bulunduğu modeller tercih edilebilir. Yatak odası dekorasyon fikirleri içerisinde halı yerine şık kilimlerin 2015 dekorasyon modasında kendisine yer edindiğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Gömme dolaplarla kazanılan ilave mekânın diğer mobilya gruplarının sürgülü kapaklara sahip olması ile daha da ferahlatılacağı eksindir.

Yatak odalarında duvarlarda estetik tabloların ve çok şık aksesuarların varlığı da eksik edilmemelidir. Bütün bunlar tavandan yere kadar uzanan beyaz ya da krem renk tonlarının yoğun olduğu tül perdeler ile tamamlanırsa huzur saçan bir yatak odası dekorasyonuna sahip olma hayali gerçeğe dönüşmüş olur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir