Vileda ViRobi Temizlik Robotu

Temizlikte artık robot devri başladığından beri temizlik yapmak artık daha kolay. Özellikle de çalışan ve temizliğe vakit ayıramayan kişiler için temizlik robotları büyük bir yardımcı olabilir. İlk çıktığı günden bu yana çok tutulan temizlik robotları pahalı fiyatlarına rağmen büyük ilgi görmüştü. LG ve Samsung gibi iyi markalardan sonra şimdi Alman Vileda markası da temizlik robotu üretmeye başladı. Üstelik de 40 Euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sürüyor. Vileda’nın uygun fiyatlı temizlik robotundan sonra diğer markalarda fiyatlarını aşağıya çekti. Bu rekabet temizlik robotu almak isteyenlerin çok işine yarayabilir.

Robot vileda

Robot vileda

Vileda’nın ürettiği ViRobi temizlik robotu, sadece 30 dakikada günlük temizliği gerçekleştirebiliyor. Eğer dip köşe derinden bir temizlik isterseniz de ViRobi için gereken zaman 120 dakika. ViRobi temizlik robotun üzerinde bulunan sensörler ve kameralar temizlik sırasında hiçbir eşyaya ya da evcil hayvana çarpmadan temizlik yapılmasını sağıyor. Son derece sessiz çalışan temizlik robotunun sesi sadece 50 desibel. Mikrofiber bezler sayesinde saç, tüy ve en küçük tozları bile kaçırmadan zemini temizleyen ViRobi temizlik robotu seramik, laminant, parke, marley ve ahşap gibi her çeşit zemini temizleyebiliyor.

Robotun kullanımı da oldukça pratik, sadece bir tuşa dokunmanız yeterli hatta evde olmasanız bile ViRobi’yi kullanabiliyorsunuz. Cep telefonu ya da bilgisayar kullanarak robotu uzaktan da idare edebiliyorsunuz.

2 Yorum
  1. gülbey says:

    Çalıştığım için pek ev işleri yapamıyorum ama bu konuda bana yardımcı olacak bir alet buldum sanırım

  2. Özlem says:

    Robot yerdeki saçları içine çekiyor mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir