Vestiyer Modelleri 2015

Evin giriş kısmında bulunan vestiyerler, oldukça kullanışlı ev dekorasyonu ürünlerinin başında gelir. Vestiyerlere çanta, mont, kaban, anahtarlık gibi malzeme ve eşyalar asılır. Eve girer ya da evden çıkarken vestiyerler bu kullanım alanları sayesinde bize oldukça pratik çözümler sunar.

2015’te Vestiyerler Daha Modern

Birçok mobilya markası kullanışlı vestiyer modelleri üretiyor. Bu vestiyer modelleri 2015 şıklığını taşımakta. Vestiyer modellerinde ayna mutlaka kullanılmaktadır. Ahşap vestiyer modellerinde en çok ayakkabılık dolabı da için de bulunan tasarımlar tercih edilmektedir.

 

İdeal bir vestiyere çok sayıda manto ve ceket asılabilmeli, ayakkabı koyulabilmelidir. Kapaklı vestiyerler düzen anlamında daha kullanışlıdır. Mobilya sektöründe vestiyer modellerinde 2015 modası aynalı ve ayakkabı dolaplı tasarımlardan oluşmaktadır. Boydan boya yapılan vestiyerlerde genellikle koyu kahverengi tonlar ya da krem renkler tercih sebebi oluyor. Vestiyer modellerinin şıklığı ve estetiği de taşıması oldukça önemli. Çünkü misafirlerin evinize geldiklerinde ilk dikkatini çeken dekorasyon unsuru vestiyer olmaktadır.

Farklı markaların vestiyer modelleri 2015 tasarımlarını incelemeden önce nasıl bir vestiyer modeline ihtiyacınız olduğunu iyi belirlemeniz gerekmektedir. Vestiyer modellerini şıklığı kadar kullanışlılık durumları da oldukça önemli bir detaydır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir