Tepe Home Yaşam Odaları

Yaşam alanlarına şıklığın ve zarafetin yayılmasını düşleyenler bu yil kesinlikle bir Tepe Home mağazasına uğramalılar. Marka en özel hizmeti size vermek için özel kumaş hizmeti, ücretsiz nakliye, ücretsiz montaj, ücretsiz projelendirme, iade, değişim ve garanti konularında olabildiğince fedakâr ve titiz davranıyor.

Tepe Home Yaşam Odaları 2015

Aracısız satış rahatlığı, uzman kadrosu ile çevre ve insan dostu malzemeleriyle ve çeşitliliği ön planda tutarak işine ne kadar önem verdiğini ispatlayan marka sizi her anlamda memnun etmeyi amaçlıyor. Bir Tepe Home Mobilya mağazasına girdikten sonra ihtiyacınıza ya da zevkinize uygun bir alternatif bulmadan çıkmanızı olanaksız kılan başarılı marka 2015’de de bu geleneğini sürdürüyor.

Tepe Home Mobilya

Bu alanlarda olması gereken neredeyse her seçeneği kendi çizgisiyle hazırlayıp satışa sunan Tepe Home 2015 yaşam odaları koleksiyonunda koltuklar, TV üniteleri sehpalar, aksesuar mobilya ve çok amaçlı ürünler bulunuyor. Koltuklarda deri koltuklar, kumaşlı, yataklı, köşe ve ayaklıklı koltuklar, tekli koltuklar ve puflar olmak üzere kendi aralarında ayrılıyorlar. TV üniteleri belki de bu koleksiyonun en zengin alternatif sunan parçalarından biri.

Tepe Home zamanla ortadan kalkan klasik sehpaları 2015’de tekrar evlerinize sokmakta kararlı. Orta sehpalar, köşe sehpalar ve dresuarlar da bu grupta yer alanlar. Aksesuar mobilyaları adı altında tepe home de çok şık ve ağır modellerde dolap, kitaplık ve fonksiyonel sehpa gibi çeşitler bulmanız mümkün. İsmiyle en çok dikkat çeken grup olan çok amaçlı ürünler de birbirinden farklı görünüm ve fonksiyonellikte birçok ayakkabı dolabı bulunuyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir