Tepe Home Mutfak ve Banyo

Çıtasını her daim yüksek tutan Tepe Home Mobilya evlerinizin dekorasyonu kadar oteller, turizm kompleksleri, eğitim yapıları, iş merkezleri, konferans salonları, sağlık yapıları, mağazalar, hava alanları gibi birçok büyük projede dekorasyon amaçlı yer almış ve başarısını bu projeler sayesinde de fazlasıyla katlayan bir firmadır. Tepe home ürünleri daha üretim aşamasına gelmeden özenle seçilen malzemelerden oluşmaktadır.

İnsan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı olmayan bu malzemeler gelişen teknolojiye de paralel olarak sürekli yenilenmekte. Sizlere en doğru ürünleri en ekonomik ve en hızlı şekilde sunmayı amaçlayan Tepe Home Mobilya 2015’de diğer her alanda olduğu gibi mutfak ve banyolarda da sizi seçim zorluğuna davet ediyor. Her anlamda tercih etmek isteyeceğiniz bu koleksiyonlar ile evlerinizde birden fazla mutfak ve banyolar yaratmak isteyebilirsiniz.

Tepe Home Mobilya Allium Mutfak

Tepe Home Mobilya Allium Mutfak

Tepe Home 2015 mutfaklarında Ham sunta üzerine alpi bambu kaplama sıkılarak üretilen kapaklarla oluşturulan Allium mutfaktan, tek yüz mdf lam üzerine h. gloss pvc basılarak üretilmiş kapaklardan oluşan Narsis mutfak modeline kadar her teknikte model bulmak mümkün.

Tepe Home Mobilya Narsis Mutfak

Tepe Home Mobilya Narsis Mutfak

Mutfaklar çift renkler kullanıldığı gibi rengârenk ya da düz renklere ve sade çizgilere sahip mutfaklarda Tepe Home Mobilya koleksiyonunda. Modern mutfakların yanı sıra kiraz kaplama ya da ahşap görünümlü kaplama klasik mutfaklarda tepe home mutfak koleksiyonunda yer alanlardan.

Tepe Home Mobilya Allium Banyo

Tepe Home Mobilya Allium Banyo

Markanın 2015 banyolarında ise Alpi ceviz kapaklarla oluşturulan Allium banyo dolap takımı ve tek yüz mdf lam üzerine h. gloss ve ahşap desenli mat pvc basılarak üretilen kapaklardan oluşan banyo dolap takımları var.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir