Tepe Home 2015 Modelleri

Yaşam alanlarınızla ilgili büyükten küçüğe bütün detayların seçkinlikle buluştuğu bir adres arıyorsanız Tepe Home mağazası tam sizlere göre. 2015 için hazırladığı koleksiyonda her zaman ki Tepe Home şıklığının gölgesinde çeşitli yeniliklere rastlayabilirsiniz. Etkileyici bir tablonun parçalarını evinize hakim kılmak istiyorsanız Tepe Home ürünleri ilk seçeneğiniz olmalı. Koltuk takımlarından duvar ünitelerine, yemek, yatak odalarından mutfaklara kadar evinizle ilgili her ihtiyacınızın karşılığını bu markanın mağazalarında bulabilirsiniz.

tepe-home-koltuk-takimlari

Koltuk takımlarında modelleri kadar çok sayıda renk alternatifini de bir arada sunan marka bu gruplarında 2015 için güderi ve deri ağırlıklı çalışmış. Desen olarak her zevkin aradığını bulabileceği bir koleksiyon Tepe Home mağazalarında yeni yılda alıcısını bekliyor olacak. Markanın iddialı tekli koltukları ve puflarıyla büyük bir değişime hazır olmayanlar yaşantılarına küçük dokunuşlarla farklılık getirebilirler.

tepe-home-yemek-odalari

Değişimi tek bir mekanda yapmak isteyenler Tepe Home mutfaklarına göz atabilirler. Şıklığın mutfakta da olabileceğini kanıtlayan marka özgür çizgilere sahip mutfak tasarımları ile bu mekanın konseptini tamamen değiştirecek. Ağırlığını bozmadan rahat çizgilerle harmanladığı 2015 mutfaklarını Tepe Home, yeni gözdeniz yapmakta oldukça kararlı. Sadeliği bu harika mutfaklarda doyasıya yaşamak isteyenler değişime Tepe Home mutfaklarıyla başlayabilir yeni yılı bu harika atmosferde karşılayabilirler. Her mekanda dekorasyon farklılığı ve şıklığını yaşamak istiyorsanız Tepe Home ayrıcalığı ile mutlaka tanışın.

Etiketler:
1 Yorum
  1. Öner TÜRKSEVER says:

    Yazınız çok faydalı ve özenli olmuş, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Yeni mobilyalar için bütçesi elvermeyen tüketiciler, bazı aksesuarları değiştirerek eski mobilyalarını yepyeni bir kullanıma ve görünüme kavuşturabilirler. Mesela kulplarını modernize edebilirler, raylarını ve menteşelerini frenli hale getirebilirler, mutfaklar için olan aksesuarları ekleyebilirler, gardrop asansörü ve pantalonlukları kullanabilirler.Bunlar herkesin kendi başına yapabileceği, mobilyacılara gerek olmayan detaylar. İyi günler dilerim,

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir