Tavan Kaplamada Estetik Fikirler

Strafor ve stropiyer tavan kaplamaları

Dekorasyonda Türk kültürünün etkisi diğer milletlerden oldukça farklı. Eskiden beri süslemeleri, nişleri, nakışları çok seviyoruz. Mekânın her bir köşesinde en ince ayrıntısına kadar uğraşabiliriz. Modern dekorasyon çılgınlığı alıp başını yürüse de şıklığı, şaşayı ve zengin görünmeyi birçok insan hala çok seviyor. Buna en güzel örnek tavan süslemeleri olabilir. Mekânları saray havasına büründüren tavan süslemeleri her ne kadar iddialı gibi görünse de maliyetleri çok yüksek değil. Üstelik üretimleri ve montajları da tahmin edilenden daha kolay. Teknoloji ile birlikte gelişen yeni tavan kaplama sistemleri artık hayal edilenleri dekore etme imkânı sunuyor.

Tavan kaplama sistemleri

Strafor ve stropiyer tavan kaplamaları olarak adlandırılan kaplama sistemleri günümüzde çok yaygın bir şekilde ve her çeşit mekânda kullanılmaktadır. İş yeri, kamu ve ev gibi birbirinden farklı mekânlarda Strafor ve stropiyer tavan kaplamaları kolaylıkla ve yakışan bir biçimde uygulanabilir. Desen zenginliği sayesinde her çeşit dekorasyona uyum sağlanır ve bulundukları ortamı farklılaştırırlar.

Tavan Kaplama Fikir ve Onerileri

Strafor ve stropiyer tavan kaplama sistemleri, sertleştirilmiş polyesterden üretilen kaplamalardır. Kesimde kullanılan metal bıçak, pratik bir şekilde desenleri ortaya çıkarır. Aynı zamanda avantajlı kaplamalardır, tavan ya da duvardaki tüm kusurları kapatırlar. Hatta derin çatlak ve benzeri bozukluklar bile Strafor ve stropiyer kaplamalar sayesinde kusursuz yüzeylere dönüşürler. Tasarıma ve yeni fikirlere çok açık olan bu kaplamalar, dekorasyonda farklılık ve estetik isteyenler için mükemmel fikirler olabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir