Son Dönemlerin En Trend Dekoru Duvar Rafı

Dekorasyon son çağda herkes için en vazgeçilmez unsurlardan bir tanesi haline gelmiş bir kavramdır. Özellikle ev ve iş yerlerinde her insan zevkine, yapılacak işe ve tarzına uygun olan bir dekorasyon yapmak ister.

duvar rafı modelleri

duvar rafı modelleri

Bu dekorasyon oluşturulurken birçok dekor ürünü kullanılabilir. Bunlardan bir tanesi son zamanlarda en sık kullanılanlar arasında yer alan duvar rafı.  Bu yazımızda siz değerli okuyucular için duvar raflarından kısaca söz etmek istedik.

duvar rafı örnekleri

duvar rafı örnekleri

Birbirinden farklı tema ve özelliklerdeki duvar rafları ile odanızın havasını değiştirebilir, hatta modern bir hale sokabilirsiniz.

Duvar Rafı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her şeyden evvel seçtiğiniz duvar rafının mobilyalarınız ile uyumlu olması gerek. Daha modern bir çizgi yakalamak için asimetrik raflardan tercih edebilirsiniz.

duvar rafı

duvar rafı

Ayrıca kitaplarınız çok ise bu raflarda kitaplarınızı sergileyebilirsiniz. Ayrıca raf üzerindeki objelerde alakasız olmamalı.

duvar rafı tasarımları

duvar rafı tasarımları

Aksi takdirde hiç uyumsuz ve karmaşık bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz. Raflar sayesinde evde alan açılmış olur ve daha derli toplu bir görünüm sağlamış olursunuz.

1 Yorum
  1. Erkan bulgan says:

    Kolay gelsin 3 lü duvar rafiniz var onu nasıl sipariş verebiliriz yardımcı olurmusunuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir