Sıradışı Vintage Mobilya Modelleri

Mobilya konusunda çeşitli fikirler yakalayabilmek ve onları ortaya koyabilmek için biraz sıra dışı olmak gerekiyor. Bu yüzden farklı amaçlarla üretilmiş eşyalardan esinlenilerek ilginç öğeleri meydana çıkartabilir, restorasyon ya da donanım eksiklerini gidererek yaratıcı kombinasyonlar oluşturulabilir. Tıpkı sandıklardan ilham alınarak tasarlanmış vintage tarzı mobilyalar gibi. Birbirine eklenerek oluşturulan Richard Trunks mobilyaları sıra dışı tarzların benzersiz bir örneği. Çok farklı tasarımlara imza atan şirket tanıttığı yeni koleksiyonu ile vintage mobilya sevenlere mükemmel tasarımlar sunuyor.

Vintage Mobilya Modelleri 2015

Eski bavulları anımsatan sandıklarla yapılan tasarımlar birçok fikre açık. Sayısız depolama alanı yaratılabiliyor. Ev ya da ofis dekorasyonları için farklı köşelerde değerlendirilebilmesi de kullanım alanını ve amacını canlı tutuyor. Çalışma masası, orta sehpa, komodin, dolap, büfe, çekmece, saklama sandığı ve benzeri sayısız alternatif Richard Trunks mobilyaları ile değerlendirilebilmektedir. İhtiyaca göre sayısız depolama alanı belirlemek sizin elinizde. Bölümlerin ebatları, çekmece ya da raflar kullanım amacınıza göre belirlenebilir.

Richard Trunk Vintage Mobilya Modelleri

Dekorasyonda tarzı yakalamak ve mekanlara değer katmak için en önemli unsurlardan biri farklılıktır. Bunun içinde gerçek tasarımlar gerekir. Vintage mobilyalardan hoşlanıyor ve farklı tasarımları seviyorsanız Richard Trunks mobilyaları size ilham kaynağı olabilir.

Vintage Mobilyalar Richard Trunk

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir