Sıradışı Sandalye Modeli

Bu sandalye bir başka! Dekorasyon dünyasında oldukça ilginç tasarımlar ortaya çıkıyor. 2017 yılının çok yönlülüğünü vurgulamak isteyen tasarımcılardan birisi, adeta yamalı bir çarşafı andıran bu ilginç sandalye modeliyle eğlenceyi hayat tarzı olarak benimsemiş ve sıra dışı insanların favorisi olacağa benziyor.

sıradışı sandalye modeli

sıradışı sandalye modeli

Sandalyeler otururken hissettirdikleri rahatlık kadar, ortama kattıkları hava ve duygu ile de oldukça önemli bir yere sahiptirler. Yeni yıl yaklaşırken eğlence düşkünlerini ve sıra dışılığı benimseyenler için tasarlanmış olan bu yeni sandalye de girdiği ortama sahibinin kişiliğini çok başarılı bir şekilde yansıtacağa benziyor.

sandalye tasarımı

sandalye tasarımı

Çeşitli renkler ve şekillerde parçalardan oluşan bu sandalyeye ilk baktığınızda küçük bir çocuğun Legolarıyla hazırladığı mini modeller gelecektir aklınıza. Ancak olay hiç de böyle değil.

farklı sandalyeler

farklı sandalyeler

Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak özel bir teknikle birleştirilmiş olan bu sanat harikası sandalye modeli, son derece sıra dışı bir kişilik tarzının da dışa vurumu adeta. Fiyatları çok da yüksek olmayan bu sandalyede dilerseniz sedef kaplamalar da kullanılarak sandalyenizin tam anlamıyla bir şaheser olması sağlanabiliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir