Silverline Ankastre Domino Izgara

Bir mutfak uzmanı olan Silverline, yenilikçi ve pratik tasarımlarıyla mutfakta geçen zamanı kolaylaştırıyor ve keyif katıyor. Güncel teknolojileri estetik tasarımlara dönüştüren Silverline, yeni ürünü Domino ızgara’yı tüketicileriyle buluşturdu. Silverline Vdm 105 Vitroseramik Ankastre Domino Izgara ile artık ızgara yapmak ve yemek pişirmek daha kolay ve keyifli. Üstelikte Domino Izgara ile pişen bütün yemekler çok leziz.

Tam donanımlı Silverline Vdm 105 Vitroseramik Ankastre Domino Izgara, tüm detaylar ve ihtiyaçlar düşünülerek tasarlandı. Dijital göstergesi ve kontrol paneli sayesinde tüm ızgara ve pişirme işlemleri çok pratik bir şekilde yapılabiliyor.

Silverline Vdm 105 Vitroseramik Ankastre Domino Izgara Resimi

Silverline Anakstre Domino Izgara Özellikleri
Dokunmatik kontrol paneli
Dijital saat ayarı
Isı ayarı
Yanmaya karşı güvenlikli ısı göstergesi
Programlanabilir pişirme
0- 99 dakika arasında yemek pişirme süresi
Akıllı gösterge
Otomatik kapanma

Isı ayarını siz seçebilirsiniz ya da programlayın o pişirsin. Süreyi ayarlayabilir ve mutfakta başka işlerle ilgilenebilirsiniz. Yiyeceklerin yanmasına engel olan güvenlik ısı göstergesi işinizi kolaylaştıracak. Dokunmatik kontrol panelinde pişirme özelliklerini ve süreyi görebilirsiniz. Domino ızgarayı açık unuttuğunuzda bile akıllı gösterge devreye girer ve cihaz otomatik olarak kapanır. Kısacası Silverline ile hayat çok kolay.

Etiketler:
1 Yorum
  1. serra saydam says:

    Çok güzel bir ızgara ve günümüz teknolojisinin paralelinde.Biraz daha araştırıp almayı düşünüyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir