Siemens İndüksiyonlu Ocaklar

Dünya pazarında önemli bir yere sahip Siemens son yılların dekorasyonunun estetik ve teknolojik harikası ankastrelerinde ki seçenekleri birbirinden başarılı ürünlerle gün geçtikçe arttırıyor. Siemens’in bu ürünlerinden ikisi EH611TA16E ve EH651TF11E indüksiyonlu ocakları duruşu ve fonksiyonları sayesinde mutfaklarınıza bambaşka bir hava katacak.

Siemens İndüksiyonlu Ocak Modelleri

Siemens İndüksiyonlu Ocak Modelleri

Yaşantınızın olmazsa olmazı yemekleriniz için size kaybedeceğiniz süreden ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak. En önemli bu iki özelliğinin yanı sıra ocaklarında hijyen ve temizlik kolaylığı sağlayan Siemens indüksiyonlu ocaklar hayallerinizdekinden farksız. Tabanında bulunan özel manyetik alan tencereyi algılayarak sadece tencereyi ısıtıyor. Böylelikle tencerenin üst bölümü ısınmıyor. Bu yöntem ile gazlı ocaklara göre yarı yarıya ısı ve dolayısıyla zaman kazancınızda oluyor.

Siemens indüksiyonlu ocak modelleri sadece tencerenin altını ısıttığı için ocağınızın içine sıçrayan ve taşan yemek artıkları yanmıyor. Bu sebeple bir bez yardımı ocağınızı temizlemeniz için yeterli oluyor. Sensor touch kumandası, dakika uyarıcısı ve dijital göstergesi gibi fonksiyonları bulunan bu ocaklarda ayrıca cam ve seramik yüzeylerde olduğu gibi şeker, süt gibi maddelerin sıçrama sebebiyle vermiş olduğu tahribatlarda asla yaşanmıyor.

Çocuk emniyet tuşu, kendi kendine kapanma özelliğinin yanı sıra ve bölgesel ısıtma sistemi ile Siemens indüksiyonlu ocaklarda güvenlik ön planda. Şıklığı, kullanım kolaylığı ve daha birçok özelliği bir arada bulunduran bu ocaklar Avrupa pazarında en sık tercih edilenler arasında. 2015e özel uygun fiyatlarla Siemens mağazalarında EH611TA16E ve EH651TF11E indüksiyonlu ocakları bulabilirsiniz.

Etiketler:
1 Yorum
  1. Merve says:

    Bu şekilde olan ocaklar çok harika oluyor, gerçekten çok kullanışlı ve görünüş olarak da süper bir ocak modeli diyebiliriz 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir