Savio Firmino Banyolar Türkiye’de

Banyo kültürüne yeni bir soluk geliyor. İtalya’nın ünlü markası Savio Firmino, artık Türkiye’de.

İtalya’nın ünlü markalarından biri olan Savio Firmino, şımartan ve lüksü yansıtan banyo tasarımlarıyla her zaman beğeni topladı. Banyoları adeta özel bir süite dönüştüren Savio Firmino tasarımları tamamen bir ayrıcalık. Bu ayrıcalığa sahip olmak artık zor değil. Sektörde uzun bir tecrübeye sahip olan Çakmak Yapı, Savio Firmino banyo ürünlerinin ithalatını gerçekleştirmeye başladı. Ahşap el oymacılığı, kaliteyi ve ünlü markanın benzersiz tasarımlarını Türkiye’ye getiren Çakmak Yapı, banyolara asalet ve ihtişam getiriyor.

Firmoni Banyo

Firmoni Banyo

Özel olarak sipariş edilen Savio Firmino banyo ürünleri tercih edilen renkte üretilebiliyor. 20 farklı ahşap renginden oluşan renk seçenekleri ve işlemelerin bulunduğu koleksiyonlar ile hayal edilen banyolara sahip olmak mümkün. Klasik küvet tasarımları, ayaklı ayna, banyo dolabları, lavabo ve özel stantlar, armatürler ve akla gelebilecek birçok banyo aksesuarı ile geniş be şık bir yelpaze sunan Savio Firmino, Çakmak Yapı sayesinde artık Türkiye’de.

Dönem dekorasyonlarını anımsatan tasarımlar, pudra ve beyaz gibi renklerin yumuşaklığı, el işi oymalar ve kullanışlı mobilya tasarımları ile banyoda geçen zamanı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Hem işlevsel hem de şık Savio Firmino ürünleri beklentilerinizin üstünde lüksüler sunabilir. Özellikle özel tasarım ve ithal ürün arayanlar bu fırsatı mutlaka değerlendirmeli.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir