Yataş Enza 2012 Koltuk Takımları


Müşteri beklentilerini kendi amaçlarının önüne katarak büyüyen bir marka olan Yataş 2012 ye özel yepyeni koltuk takımlarıyla showroomlarında sizleri bekliyor.

Yataş Enza 2012 Redondo Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Redondo Koltuk Takımı

Türkiye’nin ve sektörün hızla ilerleyen sayılı markalardan biri olan Yataş satış aşamasında olduğu kadar sonrasında da sizleri destekleyen bir stratejiye sahip. Herkesin kendi zevkine uygun bir modele mutlaka rastlayabileceği Yataş Enza mağazaları yeni yıla yakışır yeniliklerle yaşam alanlarınızı ışıldatmaya hazırlanıyor.

Yataş Enza 2012 Siena Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Siena Koltuk Takımı

Yataş; çizgilerini rahatlıkla birleştirdiği modellerinin imalat aşamasında da doğaya ve insana uygun malzemeler kullanmaya yeni yılda da devam edecek ve Yataş Enza oturma gruplarını beklentilerin yoğunlaştığı detaylarla 2012’de de beğenilerinize sunacak.

Yataş Enza 2012 Nature Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Nature Koltuk Takımı

Oturma gruplarını yumuşak geçişlerden kurtararak daha keskin ve daha köşeli hatlara kavuşturan Yataş minder ve yastıkları hayatınıza daha çok sokacak gibi görünüyor. Yaslanılan ve oturma alanlarında büyük minderlerin rahatlığı kimi oturma grubunda klasik bir havayla kimisinde ise gayet spor bir görüntüyle birleştirmiş.

Yataş Enza 2012 Nantes Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Nantes Koltuk Takımı

Enza Yataklı kanepe ve koltuk takımları ise küçük yastıklarla daha zengin bir görünüme kavuşmuş. Klasikler renk olarak daha ağır tonlarla bezenirken spor modellerde olabildiğince canlı renkler göze çarpıyor.

Yataş Enza 2012 Moreno Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Moreno Koltuk Takımı

Enza oturma grupları gece gündüz sürekli kullanımları yüzünden çabuk deformeye yatkın gruplardır. Bu sebeple estetiği kadar sağlamlığıyla da size garanti sunan markalardan biri olan Yataş bu konuda en doğru tercihlerinden biri olabilir.

Yataş Enza 2012 Danva Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Danva Koltuk Takımı

Salonlarınızda ya da odalarınızda hem görüntüsüne hem konforuna hem de dayanıklılığına güvenerek sergileyebileceğiniz koltuk ve kanepe takımları isteyenler en kısa zamanda bir Yataş Enza mağazasını ziyaret etmeliler.

Yataş Enza 2012 Bolt Koltuk Takımı

Yataş Enza 2012 Bolt Koltuk Takımı

Tags:
1 Yorum
  1. Yasemin says:

    çok şık modeller gerçekten, özellikle nantes, morena ve danva hem çok şık hem de modern olmuş, çok beğendim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>