Doğtaş Özel Seri Köşe Takımı


Doğtaş mobilya bugün ülkemizde olduğu kadar dünyada da iyi bilinen bir firma. 60’dan fazla ülkede 95 mağazası bulunan marka ülkemizde de her ilde güçlü mağaza ve servis ağı ile biliniyor. Doğtaş mobilya tüm tüketici grupları için farklı konseptte ürünler üretmeyi başarıyor. Özellikle gençler için ürettiği konseptler çok seviliyor. Güçlü servis ağı ile de tanınan firma sorunlarınıza anında çözüm üreten yapısı ile de diğer servislerden ayrılıyor.

Doğtaş özel seri köşe takımı  özellikle geniş oturma alanı ile dikkat çekiyor. Bu yılın modası olan krem rengi göz yormayacak bir şekilde kullanılmış. İstenilen oda kombinasyonları üçlü, ikili, puf gibi seçenekler ile yapılabiliyor. Doğtaş özel seri köşe takımı nı diğerlerinde ayıran ise nanoteknoloji sayesinde leke tutmayan yapısı. Ürün saf sabunla kolayca temizlenip ilk günlü haline kavuşuyor. Koltuğa rahatça uzanıp televizyon izleyebilmeniz için yan ayak uzatma bölümü eklenmiş. Oynar başlık özelliği sayesinde dinlenmenin keyfini yaşayabilir, kestirmelerinizi bu şık koltuklarda rahatlıkla yapabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Özel Seri Köşe Takımı Modelleri

Doğtaş Mobilya Enzio V Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Enzio V Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Carmen Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Carmen Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Enzio Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Enzio Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Dream Premium Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Dream Premium Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Exclusive Köşe Takımı

Doğtaş Mobilya Exclusive Köşe Takımı

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>