Salon Dekorasyonu Yapmak İsteyenlere Bazı Tavsiyeler

Salonunuzu yeni döşüyorsanız ya da salonunuzda bir değişiklik yapmak istiyorsanız siz değerli okuyucular için yazdığız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

modern salon dekkorasyonu

modern salon dekkorasyonu

 

Bu yazıda salon dekorasyonuna dair bazı önerileri sizlerle paylaşacağız. Eğer isterseniz siz de kendi salonlunuzda bu önerilerden yararlanabilirsiniz.

salon dekorasyonu

salon dekorasyonu

Salonunuzu Dekore Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Siz değerli okuyucular için salonunuz için ilk tavsiyemiz salonunuz için doğru eşya seçmeye çalışmanız olacak.  Sadece bununla da kalmaz aynı zamanda bu eşyaları düzgün yerleştirmeniz gerekir. Salonunuzun ölçülerine uygun mobilyalar aldığınızdan emin olun. Yoksa eşyalar çok absürt durur.

modern salon dekorasyon örnek

modern salon dekorasyon örnek

Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta duvar renkleri. Eşyalar ile uyumsuz bir duvar rengi salonda karışık bir hava yaratır. Karmaşıklık sebebi ile göz yorulur. Bu nedenle eşya seçiminden önce duvar rengine kesinlikle karar verin.  Renk uyumu dekorasyonda en önemli altın kurallardan biridir.

yaratıcı salon dekorasyonu

yaratıcı salon dekorasyonu

Renkli karaktere sahip kişiler renkli evler ve mobilyalar tercih edebiliyor. Eğer siz de böyle biri iseniz kapı ve pencereleri istediğiniz canlı bir renge boyayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir