Salon Dekorasyonu Fikir ve Önerileri


Şüphesiz ki herkes harika, misafirleri tarafından beğenilen bir salona sahip olmak ister.  Bunu başarmak için bazı önemli noktalar vardır, bu önemli noktalara birlikte göz atalım…

Salon Dekorasyonu Önerileri

Salon Dekorasyonu Önerileri

Merkezi belirleyin
Salonunuzda bir merkezinizin olması oldukça önemlidir, kanepe, oturma takımı, güzel ve göz alıcı halılar ile şık bir sehpayla oluşturacağınız merkez ilgi çekici ve beğeni toplar. Salonunuz büyükse L koltuk takımı kullanmanızda yarar vardır. L koltuk takımları muhabbet için de oldukça idealdir.

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Değişikliklere önem gösterin
Salonunuzda kullandığınız eşyaların renklerine ve dekorasyonlarına önem gösterin, farklı kombinasyonlar, farklı dekorasyonlar oluşturun.

Puf Koltuklar
Salonunuz bir köşesinde duran puf koltuklar oldukça ilgi çekici ve hoş gözükür.

Salon Dekorasyonu Fikirleri

Salon Dekorasyonu Fikirleri

Aydınlatmaya özen gösterin
Salonunuzun aydınlatmasına oldukça özen göstermelisiniz, salonunuzu en ideal şekilde aydınlatmayı başarabilmelisiniz. Salonunuzun belirli kısımlarında okuma ışığı kullanmayı deneyiniz.

Halı seçimini doğru yapın
Salonunuza halı seçerken koltuk takımınız ve aksesuarlar ile uyumlu olmasına dikkat edin ve bu uyumu yakalayacak biçimde halı seçimi yapın.

Bunlar ve bunlar gibi detaylar ile herkesi salonunuza hayran bırakabilirsiniz.

2 Yorum
  1. yalçın says:

    çok şık oturma odaları…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>