Rasch Glamour Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı yeniden moda olduğundan beri bir dekorasyon klasiği olmaya başladı. Bildiğimiz duvar kağıdından çıkıp dekoratif tablolara ve mekanlara şıklık katan duvar kaplamalarına dönen modern duvar kağıtlarından hiçbir zaman vazgeçilemeyecek gibi görünüyor.

Rasch Glamour Duvar Kağıdı Modelleri

Elbette ki iyi markalar için söz konusu olan bu vazgeçilmezlik Rasch ile daha da göz alıcı. Ünlü markanın özellikle de yeni çıkarmış olduğu koleksiyon gerçekten de görülmeye değer. Farklılık, kalite ve zengin görünümleri sevenler için mükemmel tasarımlar.

Rasch Glamour Duvar Kağıdı Desenleri

Dünyanın önce gelen markalarından biri olan Rasch, “Glamour” adını verdiği yeni koleksiyonu ile yeni yıla merhaba diyor. Simlerin ve büyük desenlerin dikkat çektiği “Glamour” koleksiyonu Binbir Gece Masallarından ilham alınarak hazırlandı. Pırıltılı duvar kağıtları özellikle dekorasyonda zenginliği sevenler için mükemmel bir seçim olabilir. Sade ve düz kağıtları ya da tek renkleri sevenler yine aradıklarını “Glamour” koleksiyonunda bulabilir. Hatta yılan veya timsah derisini anımsatan farklı desenlerinde bulunabileceği koleksiyon oldukça zengin ve sıra dışı.

Rasch “Glamour” koleksiyonunda birçok renk alternatifini bulabilirsiniz. Altın sarısı, gri ve mor gibi moda renkler, sedefli ve simli zengin efektler bulunduğu mekanda kaçınılmaz olarak ilgiyi üzerine çekecek. Dekorasyonda saray yansımaları ya da sıra dışı doğal desenleri tercih ediyorsanız yeni moda Rasch duvar kağıtlarını mutlaka görün.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir