Ranzaya Dönüşen Kanepe Modelleri

Fonksiyonelliğin her alanda ehemmiyet kazandığı günümüzde özellikle mobilya alanında çok başarılı işlere imza atılıyor. Bu kolaylığın en çok aranıldığı sektör olan mobilyalarda üstelik kullanışlılık kadar estetik ve rahatlık ta bir o kadar önemsenmekte. Hem dışarıdan hem içeriden birçok arayış içerisinde olan müşteri kitlesinin ihtiyaçları doğrultusunda yepyeni tasarımlar hazırlanıyor.

Bu da yaşam alanınız ne kadar küçük olursa olsun size konforlu bir hayat sürmenizi sağlıyor. Bu konforu sağlamayı amaçlayan tasarımlardan biri de ranza kanepeler. Basit bir işlem ile sizinde rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz inanılmaz bir dönüşüm. Ranzaya donusen kanepeler, tasarımı ilk keşfedildiği günden bu yana en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer alıyor. Özellikle genç odaları için mükemmel bir seçim.

Ranzaya Dönüşen Kanepe Modelleri

Ranzaya Dönüşen Kanepe Modelleri

Ranza olan kanepeler dilerseniz salonlarınızda dilerseniz de çocuk odasında veya dönüşümlü olarak rahatlıkla her alanda kullanabileceğiniz bir seçenek.  Gördüğünüz kanepenin ilk bakışta ranzaya dönüşebileceğini anlamanız imkânsız. Bütün mekanizması bu dönüşüme göre ayarlanan kanepe şıklığından asla taviz vermiyor. Ranzaya dönüşüm zamanı geldiğinde ise fonksiyonelliği ile ortaya çıkan görüntüyü hayretle izleyeceksiniz.

Kollukları iki parça halinde hazırlayan ranza kanepe tasarımcıları neredeyse her detayı düşünmüşler. Kollardan birisini havalandırdığınız zaman kanepenin oturma yeri de buna bağlı olarak havalanıyor ve işlemi devam ettirdiğinizde ranza şekline geliyor. Bu hareketten sonra ortaya çıkan diğer mekanizmaları da kolayca oturtabiliyorsunuz. Ve sonuçta ortaya şık bir kanepeden sade bir ranzaya dönüşen kullanışlılığın son noktası çıkıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir