Prefabrik ev teknolojileri

 

Yaşadığımız evler ve çalıştığımız binalar ve çalışma mekanları çeşitli yapı malzemeleriyle inşa edilmektedir. Çalışılan mekan kimi zaman cam binalar olurken kimi zaman da bir kabin olmaktadır. Prefabrik ev gibi, mekanlar her ne şekilde inşa edilirse edilsin taşıması gereken özelikler arasında sağlamlık ve kaliteli malzeme kullanılması büyük önem arz etmektedir.

prefabrik ev

prefabrik ev

Bu bağlamda özellikle hafif çelik yapı üretiminde 1989 yılından beri faaliyet gösteren Prefabrike Yapı, geliştirdiği teknolojiler, üretim kapasitesi, deneyimli ve dinamik kadrosu, kendine ait üretim tesisleri ile dünyanın sayılı firmaları arasındaki yerini almıştır.

prefabrik ev modeli

prefabrik ev modeli

Türkiye’de ilk kez kendi bünyesinde üretimini yaptığı teknolojik fibercement levhalar ile birlikte dünyanın kullandığı özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi firmayı liderler arasına yükseltiyor.

Hekim Holding’in amiral gemisi olan Prefabrik Yapı, yüksek teknolojiyi kullandığı üretiminden başka planlamadan bina içi tesisat ve boyaya kadar tüm işleri kendi mühendisleri ve tecrübeli ekipleriyle gerçekleştiriyor.

ucuz prefabrik ev

ucuz prefabrik ev

70’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren, müşteri odaklı yapısıyla Türkiye’de ve dünyada söz sahibi olan firma, 1000’e yakın deneyimli ve dinamik kadrosuyla 23 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın ihtiyacını teknolojiyi kullanarak karşılamayı sürdürüyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir