Perde Modelleri Resimli

Salon ve odaların beklide ilk ve en çok dikkat çeken objeleri perdelerdir. Camdan gelen ışığı düzgün yansıtmak evin havasını dikkat çekici hale getiren perdeler her daim kendini yeniliyor. Perdelerinizin kumaşını seçerken dikkatli davranmalısınız perde seçerken salon ve odalarınızın tarzı salonunuzdaki koltukların kumaş türü önemlidir.

country perde modelleri

country perde modelleri

Düzgün ve zengin bir görünüm elde etmek için perde boylarınızı uzun tutmalısınız. Kadife kumaşlarla zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Perdelerinizin kumaşının yumuşak gözükmesi için kurdeleler ile tutturabilirsiniz. Klasiklerden vazgeçemeyenler için drapeli perdeler sade ve şık etki yaratır.

drapeli perde modeli

drapeli perde modeli

Günümüzde en çok simli ve parlak organzeler, ışıklı kumaşlar tercih ediliyor. Küçük odalarda küçük desenli perdeler tercih ederseniz odalarınız daha ferah gözükecektir. Camın her iki kanadına takacağınız perdeler daha zarif bir stil oluşturacaktır. Store ve düz perdeler bir arada kullanılabilir bu aynı zamanda ışığı daha iyi kullanırsınız. Mekanizmalı sistemler odayı boğmazlar ve kullanımı çok kolaydır.

fon perde

fon perdefon perde

Perde alırken ölçüsünü kendiniz almayın yapacağınız ufak bir yanlışlık kötü görüntüye neden olabilir. Perdelerinizi yıkarken uygun detarjan ve uygun ısıda yıkamalısınız. Çok narin kumaşlarda kendiniz yıkamak yerine kuru temizlemeyi tercih etmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir