Paşabahçe Cam Kase Modelleri

Paşabahçe cam denilince herkesin ilk aklina gelen firma. Cam ile hic beklenilmeyi yapan adeta cami dillendiren Paşabahçe cam ile ilgili bir cok urunu bunyesinde barindiriyor. Cay bardaklarindan su bardaklarina, kadehlerden karaflara, tabak kaselerden vazolara kadar genis urun yelpazesi bulunan Paşabahçe’nin bugun sizlerle cam kase modellerini paylasacagiz.

Gerek saklama kabi olarak kullanabileceginiz kapakli kase modelleri gerekse meyvelik olarak kullanabileceginiz servis tabaklarinin yeraldigi yazimizda Paşabahçe’ye ait tum kase modellerini birarada bulabileceksiniz.

Mutfakta en buyuk ihtiyacimiz olan cam kaseler Paşabahçe ile hem kaliteli, hem dayanikli hemde zariflikte bir adim onde.

Paşabahçe Cam Kase Cesitleri

Paşabahçe Cam Kase 8 Paşabahçe Cam Kase 7 Paşabahçe Cam Kase 6 Paşabahçe Cam Kase 5 Paşabahçe Cam Kase 4 Paşabahçe Cam Kase 3 Paşabahçe Cam Kase 2 Paşabahçe Cam Kase 1

Etiketler:
3 Yorum
  1. Melek says:

    Mutfağımın her yeri cam kaselerle dolu, plastik kaseleri sağlık nedeniyle pek tercih etmiyoruz, çok farklı markalar kullandım ama en iyisi kesinlikle paşabahçe

  2. Lale aksungur says:

    5 sirdaki meyvelik ten var mı elinizde

  3. ERGİN says:

    PAŞABAHÇE CAM KASE 1 FİYATI NEDİR

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir