Parlayan Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları günümüzde kendini tekrar eden dekor modalarından biri. Tekniğini yenileyerek daha profesyonel hizmet vermeye başlayan duvar kağıt firmaları her geçen gün yeniliklerine bir yenisini ekliyor. Estetik alternatiflerini iyice genişleten duvar kağıtları aynı zamanda kullanım kolaylığına da yoğunlaşarak rahatlığı her anlamda sunmayı başarıyorlar. Bu sebeple duvar kağıtlarını tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Parlak Duvar Kağıdı

Parlak Duvar Kağıdı

Daha önceleri yapılması kadar kaldırılması da bir o kadar zahmetli duvar kağıtlarını artık kolayca duvarınıza yerleştirebilir ve dilediğiniz zamanda zahmetsizce çıkarabilirsiniz. Dekorasyonda şıklık kadar kullanım özellikleri de ön planda tutuluyor. Konu sıradan bir duvar kağıdı olsa bile.  Kullanışlılığı kadar estetiği de ön planda tutulan duvar kağıtlarının arasında şimdilerde dikkat çeken bir tasarım daha eklendi.

Parlayan Duvar Kağıt Modelleri

Parlayan Duvar Kağıt Modelleri

Yaşam alanlarının durağanlığından çabuk sıkılanlar için parlayan duvar kağıtları iyi bir öneri olabilir. Desen alternatiflerinin arasından dilediğinizi seçiyorsunuz ve geceleri duvarınızda oluşan ışık cümbüşünü keyifle izliyorsunuz. İlk bakışta şaşırtıcı bir görüntü yaratan bu duvar kağıtlarını izlemeye alıştıktan sonra televizyonunuzdaki en sevdiğiniz filmi izlemekten bile vazgeçebilirsiniz.

Sırrı boyasının içinde bulunduran parlayan duvar kağıtları gündüz ışığını haznesinde depo ederek geceleri desenleri üzerinden yansıtıyor. Bu ışıklar seçmiş olduğunuz duvar kağıdının desenine göre şekillenerek parlıyor. Alışıldık bir durum olmayan bu ışık oyununa misafirleriniz hazırlıklı olmayacağı için baştan uyarmayı ihmal etmemelisiniz.

2 Yorum
  1. Melek says:

    Çok tatlı gözüküyor resimdeki duvar kağıdı, nasıl olur acaba bizim evin duvarlarında, denemek lazım 🙂

    • admin says:

      en son cikan duvar kagitlari gercekten albenisi fazla olan urunler, yeni bir dekorasyon dusunuyorsaniz denemekte fayda var 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir