Origami Mobilya 2015 Projeler

Origami Mobilya 2015 Projeler

Origami Mobilya 2015 Projeler

Ankara merkezli mobilya firması Origami alışıldık yeni ürün katalog konseptinin haricinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda hazırladığı özel tasarımlar sayesinde başarılarını her geçen gün biraz daha katlıyor. Modern, haute couture ve colonial olmak üzere 3 ayrı koleksiyon ile genel hizmetini gerçekleştiren Origami Mobilya müşterisini her anlamda memnun etmeyi amaçlıyor.

Origami Mobilya 2015 Salon Dekorasyonu

Origami Mobilya 2015 Salon Dekorasyonu

Marangozluktan mobilyaya geçiş evresinde yaklaşık elli yılını deviren firma satış noktalarını da sürekli büyütüyor. Şuanda Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya, İzmit, Samsun, İran ve Bakü de satışını sürdüren Origami Mobilya her gün biraz daha artan müşteri memnuniyeti ile satış ağını da arttırmayı hedefliyor.

Origami Mobilya Damaks Mobilya Modeli

Origami Mobilya Damaks Mobilya Modeli

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli işçiliği ile başarı öykülerine çoğu kez konu olan Origami Mobilya’dan bütün kombinasyonlar satın alabilirken bütün parçalar birbirleriyle uyumlu olduğundan tek tek satın alabilmeniz de mümkün. Size sizin kadar düşünebilen ender firmalardan biri olan Origami Mobilya size özel tasarımlarla ihtiyacınızı karşılarken mimari destek ve projelendirme dede her daim yanınızda. İthal aksesuarları ile birbirinden farklı ve başarılı kombinasyonlar üreten firmanın haute couture çalışmalarında tamamen müşterinin zevki ve bütçesi göz önünde bulunduruluyor.

Origami Mobilya 2015 Modelleri

Origami Mobilya 2015 Modelleri

Firma özel tasarımlarda talebe göre sıra dışı yatak odalarından teraslara, oturma gruplarından çocuk odalarına, kış bahçelerinden antrelere kadar dilediğiniz her alanda hizmet verebiliyor. Yeter ki siz kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre değiştirmek istediğiniz yaşam alanını belirleyin gerisini Origami Mobilya’ya bırakın.

Origami Mobilya Oda Dekorasyonu

Origami Mobilya Oda Dekorasyonu

2 Yorum
  1. Süheyla baydar says:

    Fiyatlarını öğrenmek istiyorum( kırmızı büyük çhester tarzı koltuk)

  2. Süheyla baydar says:

    Bayıldım

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir