Mutfak Masaları Yeni Trendler

Mutfak Masaları, mutfak dekorasyonunda en önemli ayrıntıdır. Mutfakların demirbaşı olan mutfak masaları, pek çok mobilya markası tarafından farklı modellerde üretiliyor ve tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Mutfak Masaları

Mutfak masalarında belirleyici olan kullanılacak mutfağın ölçüleridir. Daha çok geniş ve rahat bir mutfakta kullanılmaya uygun olan mutfak masalarında konfor oldukça önemlidir. Dört kişilik mutfak masaları sabah kahvaltısını mutfakta yapan küçük ailelerde daha çok tercih ediliyor. Büyük aileler ise tüm öğünlerini mutfakta yiyorsa ve mutfakları da genişse genellikle 8 kişilik dikdörtgen model mutfak masalarını kullanmaktadırlar. Mutfak masaları Bellona, İstikbal, Mondi, Doğuş, IKEA gibi birçok büyük mobilya markası tarafından üretiliyor. Mutfak masalarında yuvarlak, kare ya da dikdörtgen gibi farklı şekillerde üretim yapılmaktadır. Mutfak masası şekillerinde kullanılacak mutfağın ebatları belirleyici oluyor. Doğal olması açısından ahşap mutfak masaları tercih edilebilir. Köşe oturma grubu bulunan mutfak masaları da daha sıcak bir görüntü sağlamaktadır.

Mutfak masalarının sandalyeleri tabure şeklinde de tercih edilebiliyor. En kullanışlı mutfak masaları katlanıp kapanabilen modellerden oluşmaktadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir