Mutfak Dekorasyonu İçin Bazı Fikirler

Belki de kadınlar evde en çok mutfakta zaman geçiriyordur. Yemek yapmayı seven biri ise hele kadın ya da erkek fark etmez mutfaklar en vazgeçilmez alanlarından biridir. Bayanların büyük bir kısmı mutfakta vakit geçirir.

mutfak dekorasyonu

mutfak dekorasyonu

 

Bu yüzden ev hanımları bu mekanı daha yaşanılır kılma amacı ile mutfak dekorasyonuna daha çok özenir. Orada iken memnun olmalı, içiniz açılmalı.

 

mutfak dekorsayonu

mutfak dekorsayonu

 

Ailece kahvaltı yaparken, yemekler hazırlarken mutlu ve keyifli anları daha da keyifli hale getirmek için yaşadığınız alanın yani mutfağınızın iç açıcı, ferah şekle getirmeniz gerekir. Bu yazıda birkaç mutfak dekorasyon fikrini sizlere vereceğiz.

Şirin Ve Modern Mutfak Dekorları

İlk olarak daha şirin bir mutfak için kareli mutfak perdeleri, şirin sandalye minderleri, renkli çiçekler ve baharatlıklar tercih edebilirsiniz.

 

mutfak dekorasyon önerkleri

mutfak dekorasyon önerkleri

 

Yine mutfak fayanslarınız için tercih edebileceğiniz mozaik desenler, çiçek desenleri ve yerdeki halınız ile uyum içinde olmalı.

 

beyaz amerikan mutfak dekorasyonu

beyaz amerikan mutfak dekorasyonu

Mutfaktaki avize, lavoba, tezgah, beyaz eşyalar ve ocak gibi tüm eşyalar modern renklerde ve görünümde seçilebilir.
Mutfakları görünüşünde en büyük etkiye sahip olan mutfak dolaplarında birbirine karşıt renkler seçerek farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir