Yataklı Dolap Modelleri


Ev dekorasyonunda yerden tasarruf etmek ama bunu yaparken de şıklıktan ve estetikten ödün vermemek herkesin isteğidir. Odalarımızı dekore ederken farklı ve fonksiyonel tasarımları kullanmak bizi evimize daha çok bağlar ve yaşam alanlarımızı daha keyifli hale getirir.

Yataklı Dolap Örnekleri

Yataklı Dolap Örnekleri

Yataklı dolap modelleri de en başta yerden tasarruf sağlar. Dolap ve yatak olmak üzere iki parça şeklinde tasarlanan modüler setten oluşan Yataklı dolap modelleri oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Bazı Yataklı dolaplar kapatılarak dolabın içerisine bile gizlenebilmektedir. Çoğu Yataklı dolap ise dolabı bir parçası halinde monte edilmekte ve hem daha sıra dışı hem de daha kullanışlı bir deneyim sağlamaktadır. Yataklı dolap modelleri, yan yana yataklar, ranza tipinde üst üste yataklar ya da tekli yataklar şeklinde tasarlanıyor. Piyasadaki yataklı dolap çeşitlerine bakıldığında daha çok gençlere yönelik tasarımların olduğu göze çarpmaktadır.

Yataklı dolap modelleri iki şekilde tercih edilmektedir. Ev dekorasyonunda daha modern bir görüntüye sahip olmak istendiğinde ya da küçük evlerde mekandan tasarruf edilmek istendiğinde Yataklı dolap modellerinin kullanımı tercih ediliyor.

2 Yorum
  1. bu ürünü nerden temin edebilirim acilll fiyatı nekadar ?

    • merhaba, bu ve benzeri modelleri moduler mobilya uretimi yapan firmalarda bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>