İstikbal Mobilya 2014 Trendleri


Caprice Yatak Odası Takımı

Caprice Yatak Odası Takımı

Türkiye’nin lider oturma grubu markası İstikbal Mobilya 2014 yılında da kullanışlı ve sağlam mobilyaları ile dikkat çekecek. Her tarz eve uygun mobilyalar üretebilen İstikbal mobilya, klasik tarzda mobilyalar konusunda ise uzmanlaşmış durumda. Evinize şıklık katacak koltuk tarzlarını çok iyi belirleyen İstikbal mobilya bunun yanında evinize şıklık katacak özel üretimler de gerçekleştiriyor. İstikbal mobilya 2014 modelleri klasik tasarımların aksine modern ve kullanışlı ürünler olarak dikkat çekiyor. İstikbal mobilya 2014 yılındaki modelleri ile evlerde rahatlığı  ön plana almış gözüküyor.

Innovia Oturma Grubu

Innovia Oturma Grubu

İstikbal mobilya’nın yeni ürünleri rahatlığı şıklık ile birleştirebilen ürünler olarak dikkat çekiyor. Fonksiyonellik ve evdeki herkese uygun tasarım İstikbal mobilya 2014 serilerinde göz önüne alınmış. Firmanın geçmiş yıllarda yarattığı klasiğe yakın tasarım ve insanlar üzerinde oluşturduğu algı bu yıl tamamıyla yenilenen tasarımla silinmeye çalışılmış. Koltuklar, kanepeler, çekyatlar daha çok açık ve parlak renklerden oluşturulmuş. Ancak kiri göstermeyecek tasarımlar üretilmeye de önem verilmiş. İstikbal Mobilya 2013/2014 yılında fiyat konusunda da oldukça uygun bir tablo çizmekte.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>