İstikbal 2013 Koltukları


Evinizde ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız İstikbal Mobilya koltuk takımları 2013 modellerine mutlaka göz atın. Açık tonların hakim olduğu ve konforundan ödün vermemiş olan bu modeller evinize şık ve modern bir hava katacak.

Cıvıl cıvıl bir salon istiyorsanız Paris koltuk takımını, huzurlu bir ortam için Astoria modelini, sadelikten yana iseniz Grande koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

İstikbal 2013 Koltuk Takimları

İstikbal 2013 Koltuk Takimları

Renkleriyle de en az tasarımları kadar iddialı olan bu koleksiyon bayanların şimdiden favorisi olmayı başardı. Özellikle Fortin koltuk takımı şimdiden alınacaklar listesine eklenmiş durumda. Şıklığı ile göz kamaştıran Sofya koltuk takımı evlilik hazırlığı yapanlar için en ideal tercih olabilir. Hareketli ve modern kesimleri ile Martino koltuk takımı kalabalık ailelerin imdadına yetişecek gibi görünüyor.

Evini yenilemek için İstikbal Mobilya 2013 koleksiyonu için gün sayan bayanların yüzü nihayet güldü. Yılın en trend renklerini içeren modellerin tamamı adeta bir şıklık abidesi. Diana koltuk takımı modelini görmeden sakın evinizi yenilemeye başlamayın. Aradığınız tüm özellikler bu koltuk takımında fazlasıyla mevcut.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>