İpek Mobilya Orta Sehpa Modelleri


İpek Mobilya Kare Orta Sehpa Modeli

İpek Mobilya Kare Orta Sehpa Modeli

İpek Acik Renk Orta Sehpa Modeli

İpek Acik Renk Orta Sehpa Modeli

İpek Modern Orta Sehpa Modeli

İpek Modern Orta Sehpa Modeli

İpek Dikdortgen Orta Sehpa Modeli

İpek Dikdortgen Orta Sehpa Modeli

İpek Genis Dikdortgen Orta Sehpa

İpek Genis Dikdortgen Orta Sehpa

İpek Beyaz Orta Sehpa

İpek Beyaz Orta Sehpa

Kıyafetten aksesuara, yemeklerden mobilyaya kadar hızla değişen moda dünyası bir tek orta sehpaları yerinden oynatamadı. Moda birşeyi değitirmek bir yana dursun ortadan tamamen kaldırıp yerine başka bir alternatifini getiren bir akım.

Etrafında ki herşeyin bir bir değişime uğramasına rağmen orta sehpalar hala aynı rahatlıkla yerlerinde duruyorlar.  Bir dekor aracı olmakla birlikte ihtiyaç olarak ta sayılabilecek bu sehpaları görünen o ki uzun bir süre daha kimse ve hiçbirşey ortadan kaldıramıcak. Her ne kadar yerini sağlama bağlamış olsa da orta sehpalarda yenilenen moda dünyasına ayak uyduruyor ve kendisini yeniliyor.

İpek Krokodil ve Leon cam, deri, kare diktorgen orta sehpalar

İpek Krokodil ve Leon cam, deri, kare, diktorgen orta sehpalar

Mobilya alanında başarılı işlerin ardında ki markalardan biri olan İpek Mobilya da orta sehpalara modern çizgiler kazandıranlardan biri. Tasarımlarından kalitesine kadar yıllardır en çok tercih edilenlerden olan İpek Mobilya koltuk takımlarının şıklıkları kadar onlara yaraşır sehpalar üretiyor. Bugüne kadar tasarlanan yanlış çizgilerde ki sehpalar az kalsın gereklilikleri hiçe sayılarak ortadan kalkmalarına sebep oluyordu. İpek Mobilya gereksiz yükseklikleri indirerek sehpaları çok daha kullanışlı bir hale getirmiş. 2011 de orta sehpalarını suni deri ile kaplayarak çok daha estetik bir hale getiren marka servis sehpalarında da aynı trendi uygulayarak evlerinizin her köşesini ve detayını şıklaştırmakta epeyce kararlı gözüküyor. Bu uygulamayla görüntüde yakaladığı modernliğin yanı sıra mobilya sehpalarınızın çizilme ve eskimeyle beraber meydana gelen yıpranmış görüntünün sıkıntısından  da sizi kurtarıyor.

son guncelleme 9 temmuz 2013

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>