Bellona Therapy Yatak Serisi


Bellona, Therapy adını verdiği yeni bir yatak serisi çıkardı. Therapy yatak serisinin reklamlarında da hepimizin yakından tanıdığı bir isim olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yer alıyor. ” İyi bir uyku bedene ve ruha sadece dinlenme değil yenilenme fırsatı da verir “ diyen Müftüoğlu, bu seri ile birçok insanın uyku sorununun çözüleceğini dile getiriyor.

Bellona, Therapy yatak serisinde bulunan Mediform yataklar, hem teknolojik hem de dokuma özellikleriyle sıradan yataklardan çok farklı ve sağlıklı.

Therapy Yataklar Bellona Mobilya

Therapy Yataklar Bellona Mobilya

Bellona Therapy Yatak Serisi Özellikleri

Özel tastex apreli kumaş
Yıkanabilir fermuarlı şilte
Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak yüzey
Ortopedik
Bonel yay sistemi

Yataklarda kullanılan tastex apreli kumaş, bitki ve çiçek özlerinden meydana gelen doğal bir karışım içeriyor. Antioksidan özelliğine sahip olan bu karışım aynı zamanda da anti bakteriyel. Bu yüzden sakinleştiriyor ve rahat uyumayı sağlıyor. Ayrıca yataklarda kullanılan Bonel yay sistemi esnekliği arttırarak vücut yapısına uygun bir hale geliyor ve uyku kalitesini arttırıyor.

Mediform yatakların bir yüzü sert bir yüzü yumuşak özelliği çeşitlik rahatsızlıklar yaşayan bedenler düşünülerek tasarlandı. Örneğin bel ve sırt ağrısı çekiyorsanız yatağın sert yüzünü tercih edebilirsiniz. Uykusuzluğun en sık rastlanan nedenleri stres ve rahatsız yataklardır. Bellona’nın Therapy serisi, uykusuzluk sorununa doğal çözümler sunuyor ve yaşam kalitenizi arttırıyor.

Tags:
2 Yorum
  1. terapiy yatak fiyatları ne kadar

    • merhaba pervin, bellona therapy fiyatlari cok degisken bu yuzden bellona web sitesi yada sana en yakin bayisine giderek bilgi alabilirsin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>