Bellona Gardırop Modelleri


Mobilya dekorasyon ürünlerinin kaliteli markası olarak bilinen Bellona, yatak odası takımlarından oturma gruplarına kadar evinizin her noktası için gerekli tüm mobilyaları üretmekte ve satmaktadır.

Bellona Mobilya Nova Gardırop Modelleri

Bellona Mobilya Nova Gardırop Modelleri

Bellona her mobilya grubunda olduğu gibi gardıroplarda da kaliteli malzeme ve ince işçilik kullanmaktadır. Bellona gardırop çeşitlerini her yılın modasına uygun şekilde tasarım olarak yeniliyor. Bellona yatak odası takımları arasında yer alan Bellona gardıroplar, ortalıktaki fazla eşyaların muhafaza edilmesi, yatak odasına düzen getirmesi ve oldukça kullanışlı bir mekanizma ile üretilmesi açısından sıklıkla tercih ediliyor.

Bellona Mobilya  2012 Gardırop Modelleri Monza

Bellona Mobilya 2012 Gardırop Modelleri Monza

2012 Bellona gardırop modelleri, modern çizgilere ve şık bir tasarıma sahiptir. Geniş ve oldukça kullanışlı tasarımı sayesinde düzenli bir yatak odası sağlanmasına yardımcı olur. Bellona Mobilya 2012 gardırop modelleri farklı ölçülerde, renk ve tasarımlarda üretiliyor. 2012 Gardırop Modellerinin kapaklarında derinlik sağlaması açısından ayna kullanımına mutlaka özen gösteriliyor. Dış görünümüne dikkat eden tüketiciler açısından Bellona gardırop Modellerinin kapaklarındaki aynalar sabah kalktıklarında ya da bir yere gitmek için kıyafet giydiklerinde kendilerine bakmak için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bellona gardırop çeşitleri genellikle sürgülü kapaklardan oluşuyor. Sürgü kapaklar hem yerden tasarruf sağlıyor hem de daha pratik bir kullanıma imkan veriyor.

Bellona Mobilya 2012 Gardırop Çeşitleri Lifos

Bellona Mobilya 2012 Gardırop Çeşitleri Lifos

Bellona gardırop modelleri 2012 serisi daha da göz alıcı tasarımlardan oluşmaktadır. Bellona mobilya gardırop çeşitlerini daha yakından incelemek için Bellona satış mağazalarını ya da Bellona Mobilya’nın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

2012 Bellona Gardırop Anfora

2012 Bellona Gardırop Anfora

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>