Medisana Hava Nemlendirme Cihazı

Yaşadığımız mekânları mevsime göre ısıtmak ve soğutmak için klima ya da ısıtıcılar kullanıyoruz. Konfor sunan bu sistemlerin avantajları olduğu kadar dezavantajları da bulunuyor. Bu cihazların havada ki nem oranını azalttıkları bilinen bir gerçek. Özellikle de klimalar hava kalitesini çoğu zaman düşürmektedir. Bu yan etkiler ve daha sayılabilecek birçok dezavantaj salonum yolu hastalıklarına kadar istenmeyen durumlara neden olmaktadır. Bu yüzden hava nemlendirme cihazlarının kullanımı oldukça yaygınlaştı. Giderek gelişen teknoloji sayesinde artık nemlendirme cihazlarının faydaları da gün geçtikçe artıyor.

Medisana 60065 Işıklı Hava Nemlendirme Cihazı

Medisana 60065 Işıklı Hava Nemlendirme Cihazı

Medisana hava nemlendirme cihazı, şuan piyasada bulunan hava nemlendirme cihazlarının en verimlisi. Sadece havadaki nem miktarını dengelemekle kalmayan Medisana, anti bakteriyel özelliğine de sahip. Ortamın havasında bulunan toz ve bakterilerin havada uçuşmasına engel oluyor. Aynı zamanda kireç önleyici filtresi sayesinde ortamdaki negatif enerjiyi alıyor ve verdiği iyonlarla da ortamın havasını temizliyor. Diğer hava nemlendirme cihazlarında kireç filtresi bulunmamaktadır. Bu anlamda dünyada bir ilki Medisana gerçekleştirdi. Özellikle Türkiye’de ki suların büyük oranla kireçli olduğu düşünüldüğünde, kireç filtresinin ne denli gerekli olduğu anlaşılabilir.

Medisana anti bakteriyel hava nemlendirme cihazı, 30 metrekarelik alanlarda kullanım için idealdir. 4 litre su kapasitesi bulunur ve nem miktarı ayarlanabilir. Cihazın aranılan özelliklerinden birkaçı da çok sessiz çalışıyor olması ve enerji tasarrufu sağlıyor olması. Yeni nesil Medisana hava nemlendirme cihazı ile sağlıklı ortamlara ve derin nefeslere kavuşabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir