Laopala Diva Yemek Takımı

Yemek keyfi, sadece lezzetli yemeklerle değil, şık bir sofra ve şık yemek takımlarıyla tamamlanır. Son yıllarda televizyonda artan yemek programlarıyla birlikte sofra düzeni ve yemek takımı merakı iyice arttı. Kimilerine göre abartı ve gereksiz olan bu tutumun, sunum kalitesini de arttırdığı muhakkak. Ne olursa olsun göze hitap eden bir yemek takımı herkesi mutlu ediyor.

24 parça takım

24 parça takım

Günlük ve misafir takımları hatta yedekler olarak bile kullanılan yemek takımları özellikle ev hanımlarına göre önemli bir ihtiyaç. Şimdi sizlere Manyamarka’da çok uygun fiyatlarla sunulan Laopala Diva yemek takımlarını tanıtmak istiyoruz. Bu yeni marka şık, kaliteli ve sadece gerekli parçalardan oluşuyor.

yemek takımları

yemek takımları

24 parçadan oluşan Laopala Diva yemek takımı 6 adet düz tabak, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kaseden oluşan kullanışlı bir takım. Çok kalabalık yemek takımları yerine tercih edilebilen bu avantajlı takım ile özgür kombineler sağlayabilir ve sofranızda dilediğiniz donanımı yapabilir ya da dilediğiniz kadar yer açabilirsiniz.

yemek takımı

yemek takımı

Laopala Diva yemek takımları sağlıklı cam porselenden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, renk ya da desenleri solmadan uzun yıllar kullanılır.Bu şık yemek takımının fiyatı ise sadece 59,90 TL.  Laopala Diva yemek takımlarını detaylı olarak www.manyamarka.com linkinden inceleyebilirsiniz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir