Kütahya Seramik İç Mekan Zeminler

Seramiğin başkenti Kütahya’dan adını alan Kütahya Seramik, 1989 yılından bu yana yer sırlı porselen karo, cam mozaik ve duvar karosu üretmektedir. Sayısız renk, desen ve ebat çeşidiyle trendleri oluşturan ünlü marka, en az porselenleri kadar iç mekan zeminleriyle de çok tercih edilmektedir. Kütahya Seramik kalite ve tasarım özellikleriyle sektörün bir numarası olmaya devam ediyor.

Kütahya Seramik İç Mekan Zeminler

Kütahya Seramik’in sürekli kendini yenileyen tasarımları ile iç mekanlar daha lüks ve şık. Mutfak, banyo ve genel mekanlar için üretilen seramikler renk ve desenleriyle faklılığını gözler önüne sermektedir. Özellikle mutfak ve banyo gibi mekanlarda ayrıcalığa önem veriyorsanız Kütahya Seramik’in özel tasarımları tüm ihtiyaçlarınıza cevap sunacaktır. Aynı etkiyi ve ihtişamı genel mekanlarda da yakalamak mümkün.

Kütahya Seramik Mutfak: Amphora, Berlin, Carbon, Caroline, Fantasia, Fiesta, Galaksi, India, Koza

Kütahya Seramik Banyo :Agat, Alba, Alinda, Aspendos, Butik, Carbon, Carmen, Caroline, Celeste

Kütahya Seramik Genel Mekan : Amphora, Agat, Alba, Alinda, Altay, Arafat, Arena, Aspendos, Astoria

Kütahya Seramik’in tüm karoları özel teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca çevreye duyarlı üretim tesisleri ile doğayı korur ve atıkların geri kazanılmasına önem verir. Enerji verimliliğini dikkate alan Kütahya Seramik, tasarrufçu üretim anlayışı ile enerjinin geri kazanılmasını da önem vermektedir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir