Küçük Oda Dekorasyon Çözümü

Günümüzde bir çok kişinin ortak sorunudur ufak odalar. Bir çok evin odası ufaktır ve dekore edilmesi oldukça zordur. Odalarınız küçük ise ve çözüm arıyorsanız tavsiyelerimizi dikkate almanızda fayda var…

Odanız ufak ve bu odayı oturma odası olarak kullanmak istiyorsanız kafanızdaki dekorasyon kelimesine bakış açınızı yeniden oluşturmalısınız. Oturma odasında mutlaka kanepe, oturma grubu, sehpa, televizyon masası, büfe, aksesuar vs. olacak diye bir kural yoktur.  Böyle bir durumda alışılmıştan farklı, ilginç bir dekorasyon yapmalısınız. Bir çok aksesuar geniş, büyük oturma odalarında abes duruyorken ufak ve küçük oturma odaları için oldukça idealdir. Bu küçük oda için bir avantajdır.

Oturma odanıza ilk olarak büyük bir ayna monte ederek işe başlayabilirsiniz, bu ayna sayesinde oturma odanız olduğundan daha büyük gözükecektir. Sehpa seçiminde de cam sehpaları ön planda tutmalısınız, unutmayın ki cam sehpalar odalara daha ferah bir hava katar ve cam mobilyaların kullanıldığı her oda olduğundan daha geniş ve daha büyük gözükür.

Duvar renkleri konusunda ise küçük odalarınız için açık renkleri tercih etmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir