Küçük Evler İçin Minimalist Öneriler

İnsanların en önemli yaşam alanları kuşkusuz evlerdir. Günün çoğunu ve ya boş vaktini geçirmek için çoğu zamanını evlerde harcayan insanlardansanız dekorasyon sizin içinde önemli olmalıdır. Evinizde gezerken keşke burada şöyle bir şey olsa dediğiniz zamanlar oluyorsa evinize sihir bir değneğin değmesinin zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. Hoş bir tablo, masa da bir çiçek ya da koltuklarınızın döşemesinin değiştirilmesiyle evinize yeni bir heyecan katabilirsiniz.

küçük ev dekoru

küçük ev dekoru

Dekorasyonu İyi Yapılmış Bir Ev Huzur Verir

En önemli ve özel konuklarınızı ağırladığınız salonlarda mutlaka bir ayna bulundurun. Ortamı daha derin ve samimi kılacak bu ayna konuklarınızın da dikkatini çekecek, beğeneceklerdir. Mobilyalarınızın ortasında bir orta sehpa kullanmanız ortamın boşluğunu engeller ve size ikramlarınızı sunabileceğiniz bir ortam yaratır. Dekoratif olarak tasarlanmış olmasına dikkat etmeniz gereken orta sehpaların açılır ve kapanır olması işinizi kolaylaştırabilir.

küçük evler için dekorasyon önerileri

küçük evler için dekorasyon önerileri

Evinizin girişini ışık almayan ve kasvetli bir ortam olarak düşünüyorsanız, bu ortaı dağıtacak yenilikleri hayata geçirebilirsiniz. Duvarınıza yaptıracağınız niş bölümleri led aydınlatmalarla süsletebilir, bu bölümlere de çocuklarınızın, eşinizin ve ya sevdiklerinizin fotoğraflarını asabilirsiniz. Ufak dekorasyon önerileri evinizi daha modern ve hoş gösterebilir!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir