Kilim Mobilya 2015 Modelleri

Otuz altı yılı geride bırakan marka Kilim, Türkiye de 600 ve dünya çapında 30’u aşkın mağazasıyla insanların rahat ve zevkli mekânlarda yaşamını sürdürmesi için hizmetini sürdürüyor. Her yeni teknolojik gelişimi tasarımlarıyla beraber ürünlerine yansıtan Kilim Mobilya’nın yepyeni gruplarıyla yaşam alanlarınıza değer katmaya hazır olun. Size ve doğaya uygun ürünler kullanarak kalitesini sağlığınıza garanti kılan hizmetleri imal eden marka ilkesini önüne katarak beğenilerinizle beraber hızla büyümeye devam edecek.

kilim koltuk takimi

Kilim mobilya 2015 de koltuk, maksi, delüks, köşe, kanepeler, berjer ve tekli koltuklardan oluşan oturma grupları yer alıyor. Genç odası, yatak odası ve yemek odası panel mobilya adıyla bir araya geliyor. Ev tekstili, yatak, baza, başlıklarda bu koleksiyonda bulabileceğiniz ürünlerden. Sehpalar ve plazma ünitelerini kilim mobilya tekli modüller gruplarında bulabilirsiniz. Morun etkileyici derinliğini kuğu, Paris ve ahenk koltuk takımlarında, vazgeçilmez klasik siyah ve beyaz kombinini lady, twist, life, Akdeniz, sedir, flemingo ve anemon twist koltuk takımlarında, krem ve toprağın kaçınılmaz sonu şıklığı eylül ve class koltuk takımlarında görebilirsiniz.

kilim yatak odasi

Beyazın asaletini odalarına yansıtmak ya da rengârenk odalar isteyen gençlere sabrina, form, eko ve asos genç odaları Kilim 2015 modelleri arasında yerini aldı. Yatak odalarında oturma gruplarında ki renk ve çizgilerin benzerini kullanan kilim mobilya evinizin geneline bir uyum amaçlıyor. Evinizle ilgili aradığınız her detayı bulabileceğiniz Kilim Mobilya 2015 de de sizlerin memnuniyeti için tüm mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir