İstikbal Safran Koltuk Takımı

Evinizin daha şık bir görünüme kazandırmak için İstikbal Safran koltuk takımı sizlere sunulmuştur. Son teknolojiden yararlanarak sizlerin daha konforlu ve şık bir oturma grubuna sahip olmanız için üretilmiştir.

İstikbal Oturma Grupları Safran Koltuk Takımı

3’lü koltuğun geniş bir yatak olma fonksiyonuyla misafirlerinizide rahatca ağırlamış fırsatını elinizde bulunduracaksanız. Konfor olmasının yanında şıklığı ile evinize ayrı bir hava katacaktır. İstikbal’in en modern koltuk takımlarından biri olan safran koltuk takımı bir çok ailenin tercihindedir.

Safran oturma grubu 1 adet 3’lü koltuk, 1 adet 2’li koltuk ve 2 adet tekli koltuk modelinden oluşmakta. Oturma gurubunun kasa ve kol kısımları deriden imal edilmis. Ayrıca kol yan kenarlarındaki metalik şeritler ve kasa önünde metalik şeritlerle görsel olarak sizlere hitap etmekte. Ürünün 3’lü ve 2’li ünitesinde, 2’şer adet, tekli ünitelerinde ise 1’er tane olmak üzere toplamda 6 adet kol kırlenti bulunmakta. Koltuk takımında 3’lü koltuk geniş bir yatak, 2’li koltuk ise eşyalar için geniş bir sandık işlevi görmektedir.

İstikbal Mobilya Safran Koltuk Takımı Ürün Ölçüleri:

3′lü koltuk özellikleri:
Derinlik   :  85,00 cm
Genişlik   : 234,00 cm
Yükseklik  :  83,00 cm

2′li koltuk özellikleri:
Derinlik   :  85,00 cm
Genişlik   : 158,00 cm
Yükseklik  :  83,00 cm

Tekli koltuk özellikleri:
Derinlik   :  85,00 cm
Genişlik   :  99,00 cm
Yükseklik  :  83,00 cm

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir