İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımı

İstikbal, evini yenileyenler ve yeni evlenenler için her zaman bir güzellik yapma peşindeydi ve güzellik yapmaktaydı. Bu güzelliklerine bir yenisini daha eklediğine şahit oluyoruz. İstikbal Mobilya yemek odası takımına bir yenisini daha eklemiş. Ventus yemek odası çekiciliği, şıklığı ve yeniliği beraberin getiriyor. 2017 için tasarladığı bu yeni yemek odası modelleri gözlerden kaçmıyor…

istikbal romance yemek odası

istikbal romance yemek odası

2016 yemek odası takımlara göre farklı bir tasarım getirmiş İstikbal… İstikbal Mobilya yemek odası takımı olarak farklı tasarımlar getirdi dedik çünkü koyu ve açık renkleri bir arada kullanmış. Koyu ve açık renkleri bir arada kullanırken vitrin ve gümüşlülere led ışıklar vererek sıralı taşlar kullanarak göz alıcı bir yemek odası ortaya çıkartmış.

istikbal resital yemek odası

istikbal resital yemek odası

İstikbal Mobilya yemek odası takımı olarak diğer firmalara göre ön planda yer alıyor. Yemek odası dışında da kaliteli mobilyalar ürettiği için ve müşterilerine ilgisi ile bilindiği için ön planda yer alırken tasarladığı ürünler ile de kendisine çekiyor insanları. Farklı zıt renk tonlarını bir araya getirmesi gerçekten harika bir yemek odasını ortaya çıkartmış.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir