İstikbal Mobilya Starlight Koleksiyonu

İstikbal mobilya yeniliklerine yeni yüzlerle devam ediyor. Aşkın Nur Yengi ve Levent Yüksel’in birlikte bir düet yaptığı İstikbal Starlight reklamları hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Sevdiğimiz sanatçılarla birlikte ve sevdiğimiz İstikbal mobilyaları ile evler yeniden şenlenecek. Yılın düeti İstikbal 2015 Starlight koleksiyonu.

İstikbal’in yeni çıkardığı Starlight koleksiyonu şıklık ve konfor vaat ediyor. Birbirinden şık mobilyalar çok iç açısı ve özel. Hazır yaz ayları ve düğün sezonu da yaklaşıyorken en iyi çözüm İstikbal Mobilya Starlihgt modelleri olabilecek. Bir evin tüm ihtiyaçlarını İstikbal mağazalarından düzebilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ve kaçırılmaz fırsatları ile İstikbal dünyası en çok tercih edilen ve insanı evinde gibi hissettiren mobilya markaları arasında yer alıyor.

İstikbal Starlight koleksiyonunda oturma grupları, yemek odası takımları, genç odası takımları, yatak odası takımları, baza, başlık ve çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Starlight Oturma Grupları

Bonita koltuk takımı, California Maksi takım, Colorado Delüx takım, Diana koltuk takımı, Elitra, Fortin koltuk takımı, Fortin köşe takımı, Hoby Delüx takım, Martino koltuk takımı, Panama Delüx, Polo Delüx, Safran ve Valensia koltuk takımları

İstikbal Starlight Yemek Odası Modelleri

İstikbal Mobilya Starlight Yemek Odası

Bianco, Brillance, Diana yemek odası, Prestij, Safran ve Valensia yemek odası

İstikbal Starlight Yatak Odası Modelleri

İstikbal Mobilya Starlight Yatak Odası

Bianco, Safran, Brillance, Diana, Prestij, Valensia yatak odası takımları

İstikbal Mobilya Starlight Genç Odası

Neon ve Valensia genç odası

İstikbal Starlight Baza, Başlık ve Aksesuar Modelleri

İstikbal Starlight Baza, Başlık ve Aksesuar

King Baza, King Berjer, King Puf, King H130 Başlık, King H150 başlık, Martino Baza ve Martino Başlık.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir