İstikbal Mobilya Martino Baza Takımları

İstikbal Mobilya Martino Baza Takımları

İstikbal Mobilya Martino Baza Takımları

Mobilya sektörünün öncü ismi olaya devam eden İstikbal Mobilya, her yıl yeni tasarladığı en güzel ürünlerini siz kullanıcıların beğenisine sunuyor. Her eve uygun ve her türlü farklı zevklere hitap eden İstikbal Mobilya, Martino Baza Takımları ile kullanıcıların memnuniyetini daha da artırmaktadır.

Deri ve kumaş türlerindeki alternatifleri ile herkese hitap eden Martino Baza, şıklığının yanında modernliği ile de yatak odalarını baştan aşağı değiştiriyor. Her yıl, yeni tasarımları, kaliteli ürünleri ve kullanışlı modelleri ile sektörün önde gelen isimlerinden olan İstikbal Mobilya, yeni bir tasarım olan Martino Baza ile yatak odalarınıza modern çizgiler taşımaktadır. Martino Baza Takımı, sizlere iki farklı seçenek sunarak tek seçim durumundan kurtarmaktadır. Her zaman şıklığı sağlayan deri ile yumuşacık kumaş dokusundan hangisi sizin zevkinize daha uygunsa onu tercih etme imkânına sahipsiniz.

Hem çift kişilik hem de tek kişilik olmak üzere iki model olarak tasarlanan Martino Baza, her türlü yatak odası modeline de uyum sağlamaktadır. Diğer baza serilerinden farklı olarak, alt kısmında etek uygulaması ile çok zarif bir görünüm sağlamaktadır.

Ayrıca kullanılan şık ve gösterişli başlık ise yatak odalarında son moda yaklaşımını sağlamaktadır.

son guncelleme 17 haziran 2015

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir